Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

З Днем народження,тебе Україно моя. 22 січня вся країна відзначала одне з найважливіших державних свят - День Соборності України .Це свято символізує єдність українських земель. Вся шкільна родина долучилися до челенджеру "Україна - соборна держава" Здобувачі освіти утворили "живий ланцюг" єднання і заспівали гімн України. "Живи Україно, живи для краси.
Для сили,для правди, для волі"...

Святий Миколай – чудотворець, благодійник, чарівник. У ніч на 19 грудня, в день його пам'яті, він розносить подарунки дітям, вітає із зимою, благословляє на добрі справи.
Микола жив у місті Патара, у Малій Азії. Народився він в 280 році в родині багатих і благочестивих батьків Феофана і Нонни. Дядько Миколи був єпископом патарським. Юнак зростала в любові і добрі, але його глибоко засмучувала навколишня бідність і убогість городян. Він, як міг, допомагав бідним сім'ям, дітям-сиротам. Щоб не принижувати людей милостинею, він ночами розносив їжу, одяг, ласощі і клав на порозі бідних будинків. Згодом люди дізналися про благодійника і вже відкрито йшли до нього зі своїми бідами і проблемами.Ще в юному віці він став батьком для сиріт, милостивим подавцем для бідних, в біді – помічником, в горі – утішником. Микола залишив світське життя і віддався службі Господу. Продав після смерті батьків все добро, гроші роздав убогим і жебракам, а сам відправився паломником в Палестину. Повернувшись, став священиком в місті Міри, а згодом – єпископом.
Тому діти з нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая і підготували привітання для військових.

Хліб. За всіх часів, в усіх народів найбільшою святиною вважався хліб.Бо все починається з хліба,з землі.З тої святої земліі,яка приносить нам стільки тривог,радості,щастя .Учнівське самоврядування організувало свято "Хліб наше добро,бережи його". Кажуть в народі правдиві слова "Хліб - годувальник всьому голова"

23 листопада 2021 о 11:31 | Українець О. М. | немає коментарів

80-років тому в Києвіі в Бабиному Яру розстріляли понад 33 мирних людей - більшість із них євреї та роми Здобувачі освіти Заліссянської ЗОШ І-ІІ ступенів долучилися до проведення Національного уроку "Жива память" В кожному селіі місті є свійй Бабин Яр -місце, де людей зневажали та знищували. Щоб запобігти таким трагедіям у майбутньому ми маєм зберегти память про трагічні події минулого.

28 вересня 2021 о 21:00 | Українець О. М. | немає коментарів

З днем фізкультурника ми всіх вітаємо,
Бути спортсменами ми всім- бажаєм,
Форму фізичну мати таку,
Щоб було боязко і ворогу!
Щоб легко всі справи у вас вирішались,
І сила завжди у вас залишалась
Ви впевнено йшли до своєї мети,
І своє здоров"я завжди берегли.
ЗДнем фізкультурника!

11 вересня 2021 о 07:30 | Українець О. М. | немає коментарів

Наша велика шкільна родина,здобувачі освіти ,педагоги вітають всіх з Днем Знань.Сьогодні, у день єднання наших сердець,якось по- осінньому трепетно на душі. Тридцять років незалежності, тридцять особливих першовересневих свят. Тридцять сходинок до вершини інтелекту,розуму ,творчості,розвитку й досконалості.Тож сьогоднішнє наше свято є початком довгої дванадцятирічної дороги маленьких першокласників до знань у Новій українській школі.З Днем Знань, дорогі діти!

1 вересня 2021 о 07:10 | Українець О. М. | немає коментарів

З 25 листопада по 10 грудня в Україні щороку проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Акція проходить з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблем насильства. Учні 3-4 класу включилися до акції і провели захід "Наші долоньки проти насильства".Таким чином школярі протестують проти зла і несправедливості. Проведений захід змусив учнів задуматися над тим,що кожен із нас може зробити для того,щоб розірвати коло жорстокостіц і насильства, змінити світ на краще.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.